Nadia

zdjęcie Nadii

Mówi się, że nieszczęścia lubią chodzić parami. To powiedzenie idealnie pasuje do Nadii.

Kotka miała przejść standardowy zabieg sterylizacji. Niestety w czasie operacji okazało się, że jest ciężarna. Konieczne było usunięcie trzech zarodków. To nie koniec kociego nieszczęścia.

W pyszczku kotki były chore zęby – jeden ropiejący, drugi mocno uszkodzony. Oczywiście oba kwalifikowały się do usunięcia. Myślicie, że to koniec problemów małej Nadii?

Kotka mierzy się jeszcze z chorobą skóry, która objawia się częściowymi ubytkami sierści.

Oczywiście nie mogliśmy pozwolić, by w tak ciężkim stanie wróciła na dotychczasowe miejsce bytowania. Nadia została naszą podopieczną.

Jaka jest Nadia? Z pewnością cierpliwa. Dzielnie znosi  wszystkie zabiegi, którym jest poddawana. Mamy nadzieję, że powróci do zdrowia i znajdzie kochający dom na całe życie 🙂